Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 11. 4. 2017, so se nekateri učenci OPP NIS iz 6., 8. in 9. razreda odpravili na regijsko tekmovanje mladih tehnikov, ki je potekalo na OŠ Idrija. Po sprejemu in nagovoru tamkajšnje ravnateljice, so se učenci razdelili v skupine glede na kategorije tekmovanja. Po tekmovalnem programu je sledilo kosilo, druženje in voden obisk idrijske Kamšti. Pri Kamšti je potekala tudi podelitev priznanj in nagrad. Za izredno natančno izdelan izdelek iz papirja je Eva Pečar iz 6. e razreda dosegla 1. mesto in se uvrstila na državno tekmovanje. V obdelovanju kovin je Kevin Črnigoj iz  8. e razreda zasedel 2. mesto,  Miha Kovač pa v konstruiranju z lego kockami 3. mesto. Hana Curk Mitrović se je v šivanju izkazala kot 4. uvrščena. Osmošolec Rajko Svjetlanović je v obdelavi lesa zasedel 5. in Nik Ibraimović 6. mesto. Mladim tehnikom čestitamo za lepe dosežke.

Učenci in učiteljice OPP NIS

(Skupno 253 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost