Skoči na glavno vsebino
Select Page
V okviru dnevov dejavnosti z učenci 8. in 9. razreda OPP NIS spoznavamo različne poklice. Obiskali smo Obrtno zbornico v Ajdovščini, kjer so nam predstavili potrebe na trgu dela ter nam organizirali obisk podjetja, kjer izdelujejo vzmeti ter podjetje, ki izdeluje lesene izdelke. Obiskali smo tudi avtomehanika. Vsak po svoje nam je tako predstavil svojo dejavnost.
Opazovali smo, kako nastane vzmet, si ogledali stroje, ki so potrebni pri nastanku lesene omare, pri avtomehaniku smo se s posebno kamero “sprehodili” po notranjosti motorja, analizirali stanje avtomobila s pomočjo računalnika …
Povsod pa so na povedali, da je najboljši delavec tisti, ki je delaven, vesten, zagnan,…
Vsem se zahvaljujemo za njihov čas in pripravljenost sodelovanja.
Učenci 8. in 9. razreda OPP NIS in učiteljica
(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost