Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 7. junija so se predstavnice lutkovno-dramskega krožka in dramske skupine OŠ Danila Lokarja Ajdovščina udeležile sklepnega dela Državnega srečanja otroških gledaliških skupin Slovenije 2017, ki je potekalo v Kulturnem centru Janeza Trdine v Novem mestu.

Učenke lutkovno-dramskega krožka, so še zadnjič zaigrale v predstavi Lena Lena, s katero so osvojile ZLATO PLAKETO.

Članice dramske skupine, ki so s predstavo Spim lahko tudi jutri osvojile SREBRNO PLAKETO, pa so podelitev zaključile še s prijetnim presenečenjem, saj so spoznale tudi avtorja omenjenega dela.

 

Niki Plešnar (1. r.), Niki Černigoj (1. r.), Milici Ivanović (1. r.), Manci Blatnik (1. r.), Uli Kalin (2. r.), Jasni Podešva (2. r.), Hani Plešnar (3. r.), Selin Šabani (4. r.), Niki Renar (4. r.) in Lizi Skrt (7. r.), Alini Tanjić (7. r.), Neni Černigoj (7. r.) ter Lauri Brecelj (8. r.) iskreno čestitamo za odlične dosežke!

Mentorji: Peter Avbar, Nataša Rupnik, Keti Bratina in Anuša Blažko

 

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost