Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 22. 9. 2017, se je začela jesen. Učence je prijazna gospa z istim imenom obiskala že dopoldan. Na prikupen način jim je predstavila letni čas, spodbujala njihove čute, jih naučila novo pesmico in z vsako besedo pritegnila njihovo pozornost. Pokazala jim je, kako barva listke, kako plete nogavice in kaj počne v deževnih jesenskih dneh. Doživetje je bilo prav posebno tudi zaradi tega, ker smo se povezali učenci in učiteljice nižjih razredov in oddelkov prilagojenega programa ter drugi delavci naše šole.

Draga tetka Jesen! V zahvalo smo ti napisali pesmico.

PRIŠLA SI, TETKA JESEN, MED NAS,

OLEPŠALA BOŠ TA JESENSKI ČAS.

LISTKE POBARVALA,

ZRAK OHLADILA,

ZIMO PRIPELJALA IN SE POSLOVILA.

GOTOVO TI Z NAMI RES BO LEPO

IN NAM BO V TVOJIH BARVAH TOPLO.

(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost