Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši!
Zaposleni v slovenskih osnovnih šolah bomo 14. februarja 2018 sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, da bi izrazili nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivo nizkim vrednotenjem dela izobraževalk in izobraževalcev. V dopisu, ki ga je Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije namenil staršem, si lahko preberete več o tem.

V sredo, 14. februarja 2018, bodo stavkali tudi strokovni delavci naše šole, zato ta dan ne bo pouka. Zagotovili bomo varstvo za tiste učence, ki nimajo druge možnosti varstva. Starši učencev podružnične šole, v kolikor potrebujejo varstvo, naj otroke pripeljejo v varstvo na matično šolo. Varstvo bo potekalo od 6:00 do 16:35. Učencem bomo v tem času zagotovili malico in kosilo. Prevoz v šolo in domov ne bo zagotovljen.

Prosimo vas, da v kolikor potrebujete varstvo za vašega otroka, obvestite o tem razredničarko oz. razrednika vašega otroka do ponedeljka, 12. 2. 2018.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Irena Kodele Krašna, ravnateljica

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost