Datumi NPZ

• v ponedeljek, 7. maja 2018, MATEMATIKA,
  • v sredo, 9. maja 2018, za 6. razred ANGLEŠČINA in za 9. razred KEMIJA

Potek preverjanja

1. Preverjanje se prične vsak dan ob 8.30 in traja 60 minut, do 9.30.
  2. Učenci vozači pridete v šolo kot običajno z avtobusom, učenci, doma iz Ajdovščine, bodite v šoli do 8.10.
  3. Eno uro pred pričetkom preverjanja bodo na oglasni deski v pritličju viseli seznami učencev po skupinah v učilnicah.
  4. Ob 8.15 se zberete pred učilnico, kjer bo potekalo preverjanje.
  5. Po končanem preverjanju imate redni pouk po urniku.

Dovoljeni pripomočki pri NPZ

SLOVENŠČINA
Modro/črno nalivno pero ali moder/črn kemični svinčnik.

MATEMATIKA
Modro/črno nalivno pero ali moder/črn kemični svinčnik, svinčnik, radirka, šilček, ravnilo, geotrikotnik in šestilo. Raba žepnega računala NI dovoljena.

KEMIJA (9. razred)
Modro/črno nalivno pero ali moder/črn kemični svinčnik, svinčnik, radirka, šilček in žepno računalo. Periodni sistem je del preizkusa znanja.

ANGLEŠČINA (6. razred)
Modro/črno nalivno pero ali moder/črn kemični svinčnik.

Pisala piši/briši niso dovoljena!

Vpogledi v ovrednotene preizkuse

Do ovrednotenih preizkusov boste dostopali boste s pomočjo šifre učenca in številke EMŠO na spletni strani http://npz.ric.si.

Vpogled do elektronsko ovrednotenih preizkusov bomo omogočili tudi na šoli in sicer:

• za učence 9. razreda od 29. 5. do 31. 5. 2018 z učiteljem pri posameznem predmetu,
  • za učence 6. razreda pa od 5. 6. do 7. 6. 2018 z učiteljem pri posameznem predmetu.

Starše, ki bodo želeli vpogled na šoli, prosimo, da se za to prijavijo pri učitelju, ki predmet poučuje.