Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na tekmovanju World Scholar’s Cup v Kuala Lumpur smo doživeli mnogo lepega in nepozabnega. Bogatejši smo za nove izkušnje, znanja in druženja. Vse to pa ne bi bilo mogoče brez ljudi, ki so v nas in v tekmovanju prepoznali potencial, vreden njihove podpore.

Hvala vam: Občina Ajdovščina, Kolektor Koling, Zavarovalnica Vzajemna, Sensum d.o.o, C-Astral, Taxa, Petrič d.o.o., Specialna galvanotehnika Grčar d.o.o., Petre d.o.o., Avrigo, Plesni klub Pingi, Green Consulting, Cratos d.o.o., Zavarovalnica Triglav, Mahle, Kovinska delavnica Srečko del Fabro s.p., Fob, VRC Spring, Veseli, Fructal, Mlinotest, Primsell, Arctur d.o.o., Odvetniška hiša  Pirnat – Kovačič – Škofič, Irma d.o.o. Ljubljana, Tapro trgovina Ljubljana, Goriške opekarne, Ma-ko, Slo-Car, Epro d.o.o., Curk transport, Unowik, Krške lekarne Ilirska Bistrica, MD Trade d.o.o., Gonzaga-pro d.o.o.,  Društvo Prej, potem in Muri tisk d.o.o, ki je poskrbel, da smo bili prepoznavni tudi na drugem koncu sveta. Hvala tudi vsem posameznikom za moralno in finančno pomoč.

Mahle Letrika     Zavarovalnica Triglav, d.d.

Ekipa WSC OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost