Skoči na glavno vsebino
Select Page

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Poletje se počasi poslavlja in začetek novega šolskega leta se hitro bliža. Nekatere že zanima, s katerimi sošolci boste v novem šolskem letu sedli v šolske klopi in kdo bo vaš razrednik oz. razredničarka.

Razredniki v šolskem letu 2023/24 bodo:

1. A Tina Šušmelj, 2. učiteljica v 1. razredu Tatjana Leskovec Sever
1. B Marta Benko, 2. učiteljica v 1. razredu Keti Bratina
1. C Maja Bitežnik, 2. učiteljica v 1. razredu Vanesa Pev Stibilj

2. A Tatjana Lipušček
2. B Mateja Vuga
2. C Tina Vižintin

3. A Kristina Angelov Troha
3. B Tina Marc
3. C Saša Kravos

4. A Karolina Kobal
4. B Lilijana Rijavec
4. C Anita Gaberšček

5. A Tea Ličen
5. B Marjetica Stopar
5. C Primož Zgonik

6. A Eva Pellegrini Mitič
6. B Petra Kodre
6. C Sandra Peršin Nemec

7. A Kristjan Mavri
7. B Lea Kosmač
7. C Nataša Kolaković

8. A Špela Bolčina, sorazrednik Jernej Rosa
8. B Peter Čermelj
8. C Petra Habjanič Gregorc, sorazredničarka Urška Čuk

9. A Nataša Rupnik
9. B Peter Avbar
9. C Alenka Fakin

1. L Petra Terbižan Slejko, 2. učiteljica v 1. razredu Neja Harej
2. L Anja Slejko
3. L Suzana Bitežnik
4. L Matija Skapin
5. L Mara Obed

1. OPP NIS Darja Benčina, 2. učiteljica v 1. razredu Adrijana Kobol
2. OPP NIS Darja Benčina
3. OPP NIS Darja Benčina
4. OPP NIS Janet Čufer, sorazredničarka Klara Vrabec
5. OPP NIS Janet Čufer, sorazredničarka Klara Vrabec
6. OPP NIS Tina Cigale
7. OPP NIS Urška Kovšca
8. OPP NIS Damjana Urh
9. OPP NIS Damjana Urh

Na novo smo oblikovali oddelke 1. in 6. razreda. Starši prvošolcev ste obvestilo o tem, v katerem oddelku 1. razreda je vaš otrok, dobili po pošti. Starši učencev 6. razreda ste obvestilo prejeli po e-pošti. Prav tako ste obvestilo o bodočem oddelku vašega otroka prejeli po e-pošti starši učencev, ki razred ponavljajo in tistih, ki so v našo šolo vpisani prvič. Seznamov učencev po oddelkih zaradi varstva osebnih podatkov ne smemo več javno objavljati.

Pri oblikovanju oddelkov smo poleg strokovnih kriterijev upoštevali tudi sosedske in prijateljske vezi učencev. Spoštovani starši, če menite, da smo kako pomembno dejstvo spregledali in se ne strinjate z razporeditvijo vašega otroka, vas prosimo, da oddate morebitne pripombe v pisni obliki in z utemeljeno obrazložitvijo. Obravnavali bomo vse pripombe, ki bodo prispele v tajništvo šole do srede, 30. avgusta 2023, do 7. ure zjutraj.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vam želim lep preostanek počitnic!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost