V četrtek, 12. 11. 2015, je  naša šola gostila podelitev priznanj, nagrad in odprtje razstave otroškega likovnega natečaja Plakat miru, ki ga že od leta 2002 organizira Lions klub Zemono.

Na letošnjem natečaju so poleg rednega in prilagojenega programa naše šole sodelovale še OŠ Šturje Ajdovščina, OŠ Col, OŠ Dobravlje, OŠ Vipava in CIRIUS Vipava.

Letošnja nagrajenca, ki sta se s svojimi deli uvrstila tudi na državni izbor, sta Angela Marc, 8. b, in Nik Ibraimović, 7. r. PP NIS.

Priznanja za razstavljena dela so prejeli: Evelin Bajc, 5. a, Zara Čotar, 7. b, Tamara Kete, 8. a, Ajla Đerzić, 9. c, Martin Bavčer, 9. c, Miha Kovač, 7. r. PP NIS, Andraž Krkoč, 7. r. PP NIS, Rajko Svjetlanović, 7. r. PP NIS, in Nikolina Budiš, 8. r. PP NIS.

Vsem iskreno čestitamo!

Razstavljena dela bodo v stavbi 1 na ogled do konca meseca novembra.

Vljudno vabljeni!