Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci, ki obiskujemo interesno dejavnost Ljudski plesi, smo se skupaj z učenci prilagojenega programa, ki obiskujejo izbirni predmet Ljudski plesi, odzvali povabilu Srednje šole Veno Pilon in v prazničnem decembru nastopili na njihovi novoletni prireditvi. Srednješolci so se predstavili s petjem in igranjem na različne inštrumente, mi pa s spletom »Putr«. Nastopili smo v oblekah, kakršne so pred davnimi časi nosili otroci. Ob petju in plesu nas je na harmoniki spremljal naš devetošolec Teo Gaberšček. V dopoldanskem času smo splet predstavili dvakrat, nato pa nas je čakala še večerna prireditev. Na vseh nastopih smo se odlično odrezali, zato se že veselimo novih.

Celoten nastop si lahko ogledate na spletni strani Srednje šole Veno Pilon (članek Praznični december, Novoletna prireditev, posnetek, 2. del).

 

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost